Починаємо профорієнтацію з молодших школярів

Меню навігації

Навігація по розділу

Для підвищення престижу робітничих професій, згідно плану роботи Центру професійної кар’єри Колківського вищого професійного училища проводяться профорієнтаційні заходи не тільки з випускниками шкіл, а й з учнями початкових класів.

Нещодавно учні третього курсу, які навчаються за професією кухар-кондитер, провели майстер-клас для третьокласників опорного закладу навчально-виховного комплексу «Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей».

Яскравий спецодяг, пошитий для маленьких гостей училища, додав особливого настрою і натхнення. Школярі ознайомились з навчально-матеріальною базою училища. З презентацій, кросвордів, різних ігрових елементів вони дізнались про велич кулінарного мистецтва і його роль у житті кожної людини і суспільства, а також актуальність і конкурентоспроможність на сучасному ринку праці.

Під час майстер-класу школярі навчалися формувати вироби з пісочного тіста та випікати їх, а дегустуючи смаколики, емоційно захоплювались професією кондитер, дякували за цікавий та пізнавальний захід, а головне – висловлювали своє бажання в майбутньому навчатись саме в Колківському ВПУ і здобувати смачну професію.

Отже, сподіваємось, що посіяне зерно поваги до робітничих професій проросте у душах школярів і вони повернуться у наш заклад, щоб здобути омріяну професію та здолати першу сходинку професійної кар’єри саме у Колківському ВПУ.

31.01.2018


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com