Обласний зліт трудових аграрних учнівських об’єднань

Меню навігації

Хороша співпраця єднає колектив Колківського ВПУ та Волинського обласного еколого-натуралістичного центру. Ось і 7 вересня на базі училища відбувся обласний зліт трудових аграрних учнівських об’єднань «Турбота юних тобі, Україно!».

У зльоті взяли участь 15 закладів загальної середньої та позашкільної освіти та 1 заклад професійно-технічної освіти – Колківське ВПУ.

Масштабною, різноманітною, насиченою була виставка «Щедрість рідної землі», де була представлена продукція, вирощена на навчально-дослідних ділянках. Цікавим, багатим на корисну інформацію був захист науково-дослідних робіт у секціях «Овочівництво», «Садівництво», «Рослинництво».

Із захопленням гості взяли участь у майстер-класах з оздоблення пряників та водіння сучасних тракторів і автомобілів, які провели працівники училища. Під час підведення підсумків зльоту Колківське ВПУ отримало І місце за виставку і ІІ місце за захист наукової роботи.

07.09.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com