Обмін досвідом із колегами Сарнинського аграрного ліцею Рівненської області

Меню навігації

У березні працівники Колківського вищого професійного училища відвідали з робочим візитом ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей», а 13 червня колеги з Рівненщини завітали до нас. Викладачі та майстри виробничого навчання радо зустріли своїх колег. Гості ознайомилися з навчально-матеріальною базою закладу, побували на навчальному полігоні. Л.Г.Панасюк, директор училища, вручила колективу ліцею подарунки та диплом за міжрегіональне співробітництво в сфері професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської та Волинської областей з питань обміну досвідом та взаємодії із соціальними партнерами з розвитку системи профорієнтації в регіонах. Побажала команді та учням ліцею нових досягнень і творчого натхнення. Морозюк Микола Петрович, директор ліцею, також подякував Людмилі Григорівні та передав скриню з гостинцями.

Кожен педагог отримав позитивні та емоційно-насичені враження від зустрічі, переконався, що Колківське ВПУ завжди відкрите для плідної співпраці з колегами. Очевидно, результатом зустрічі стануть справи, які посилять профорієнтаційну роботу в даних ПТНЗ.

13.06.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com