Карпати-2018

Меню навігації

Три дні 35 учнів Колківського ВПУ мали змогу подорожувати карпатським краєм.

Дорога пролягала через Львівську та Івано-Франківську області. Першого дня учні училища побували на Скелях Довбуша в м.Яремче. Пройшли стежками Довбуша. Почули розповіді про ватажка опришків. Великі враження дістали від прогулянки до звіринця. На другий день ми подорожували по Верховині та помилувалися краєвидами Карпатських гір. Ранок третього дня передбачав ще одну незабутню та важливу подію – підйом на найвищу точку України. Відправною точкою для нас стала спортивна база «Заросляк». Говерла випробувала учнів на стійкість та витривалість. Ми йшли по вузьких звивистих стежках під невеликим дощем, по коріннях дерев у лісі та по великих каміннях до Говерляни. Кожен вдячний гіду за те, що підбадьорював нас цілу дорогу. Для когось Говерла залишилась непідкореною, проте варто знову набратися ентузіазму та наснаги, бо всі зусилля, витрачені на підйом, того варті. Коли позаду 3,7 кілометри крутого шляху та три години виснажливої ходьби, коли ти усвідомлюєш, що стоїш на найвищій вершині всієї України, то вважаєш себе справжнім переможцем.

Враження, отримані від походу, перевершили очікування, і наш подорожуючий колектив залишився задоволеним.

Дякуємо за організацією подорожі директору училища Л.Г.Панасюк та вихователям О.П.Панасюку, І.М.Каравацькій, А.О.Каравацькому, В.М.Філюку, А.С.Павлюку та Б.Р.Паньківу.

Ми з нетерпінням чекатимемо наступних зустрічей із Карпатами.

14.06-16.06.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com