Візит в Естонію

Меню навігації

У рамках проекту «Підтримка української системи професійної освіти у відповідності до потреб ринку праці» відбувся візит працівників Колківського ВПУ в Естонію.

Членів делегації гостинно зустрічали в Олусверській школі обслуговування та сільської економіки. Спільна конференція була присвячена проблемам профтехосвіти. Члени делегації також ознайомилися з організацією навчально-виховного процесу, навчально-виробничої діяльності, відвідали майстер-класи.

Працівники училища також переймали досвід естонських закладів профтехосвіти в Таллінні, Вілянді та Валгамі, де готують кваліфікованих робітників з професій кухар, слюсар, тракторист, водій.

Цікавою була туристична програма. Ми побували на Талліннській телевежі, на руїнах Вільяндіської орденської фортеці, в Естонському національному музеї (м.Тарту).

Візит був плідним, цікавим. Він збагатив нас досвідом, необхідним для успішної підготовки робітничих кадрів.

5.05 - 12.05.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com