Свято професійно-технічної

Меню навігації

22 травня 2018 року у м. Києві відбулася підсумкова конференція за результатами україно-естонського проекту з розвитку співробітництва «Досвід Естонії – на підтримку реформи професійної освіти в Україні, Волинська область».

Вищеназваний проект тривав з 01.10.2016 по 30.06.2018р., ціллю якого була підтримка закладів професійної освіти Волинської області та Міністерства освіти і науки України в розвитку професійної освіти в рамках Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року та цілей розвитку професійної освіти в ЄС.

Учасниками конференції були представники Посольства Естонської Республіки в Києві, Міністерства освіти і науки України та Естонії, Цільової установи Innove, Європейського фонду освіти, естонських шкіл-партнерів, професійної (професійно-технічної) освіти Волинської, Рівненської та Хмельницької областей, інших освітніх установ та організацій.

Людмила Плахотна, начальник управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації разом із педагогічними працівниками 6 пілотних закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волинської області, НМЦ ПТО, естонських шкіл-партнерів презентували результати співпраці.

У подальшому напрацьований під час проекту досвід ЗПО Волині буде розповсюджений по окремих закладах професійної (професійно-технічної) освіти України, визначених новим проектом.

джерело nmc-pto.volyn.ua

22.05.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com