Свято професійно-технічної

Меню навігації

Свято профтехосвіти

30 травня 2018 року в Луцьку на Театральній площі відбулося традиційне свято професійно - технічної освіти з метою ознайомлення волинян та гостей міста з успіхами й досягненнями професійно - технічної освіти, підготовки учнівської молоді до вибору майбутньої професії та спрямування на майбутній професійний успіх.

Свої здобутки на святі презентував і колектив Колківське ВПУ.

На виставці були представлені різноманітні кулінарні та кондитерські вироби, сільськогосподарська продукція.

Учні продемонстрували майстер-класи, де кожен охочий міг долучитися до творчості. Серед них: приготування коктейлів, виготовлення виробів із стрічок, кулінарного мистецтва тощо.

Роман Романюк зачаровував присутніх своїм співом.

Колектив училища було нагороджено дипломами, грамотами управління освіти і науки та молоді облдержадміністрації та цінним подарунком.

30.05.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com