ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Меню навігації

Чимало уваги в Колківському ВПУ приділяється питанням охорони праці та безпеки життєдіяльності.

З 23-27 квітня 2018 року в училищі проходив Тиждень охорони праці, під час якого були проведені різні заходи.

Інженер з охорони праці Тетяна Василівна Зінчук прочитала лекцію для здобувачів освіти про правила безпеки під час навчального процесу та в побуті. Цікавим був усний журнал на тему «Твоя школа безпеки». Провела інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності перед виходом здобувачів освіти на виробничу практику.

Викладачем Л.С. Кайдик проведений показовий урок з охорони праці.

Була проведена вікторина «Як ти знаєш правила дорожнього руху» викладачами П.С. Горбачом та І.М.Лавришиком.

Відбулися в групах виховні години «Чи знаєш ти охорону праці», «Запобігання травматизму та нещасних випадків», «Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях», «Безпека на водоймах, лісі», «Обережно! Отруйні рослини».

Тиждень сприяв підвищенню інтересу до охорони праці та безпеки життєдіяльності, показав, що охорона праці є запорукою нашого здоров’я.

02.05.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com