Учні Колківського у Всеукраїнському хакатоні

Меню навігації

У Луцьку 17 травня 2018 року відбувся Всеукраїнський молодіжний хакатон «X REALITY HACK 2018», приурочений 100-річчю позашкільної освіти України.

«X REALITY HACK 2018» – конкурс на визначення кращих екологічних проектів, технічних та інженерних рішень. Він орієнтований на пошук нових ідей та технологій в сфері екології з можливим подальшим впровадженням у господарській діяльності та спрямований на підтримку творчої молоді України.

40 учасників з шістнадцяти областей України приїхали на Волинь, аби презентувати свої проекти та створити нові технології в сфері екології.

Волинь представляли учні Колківського ВПУ, які презентували власний екологічний проект «Впровадження органічного землеробства під час вирощування помідорів в теплицях».

Учні Тюхтей Павлина, Гапончук Тарас, Ткачук Павло, викладач агротехнології М.Г.Станіславчук та викладач біології Т.І.Клімович ділились досвідом вирощування чисто екологічної продукції.

Учасники працювали в командах, куди входили представники з різних областей. Кожна команда повинна була створити новий спільний проект і представити його. Наша виборола ІІ місце.

Хакакатон закінчився, але дослідницька робота триває. Учні училища знову планують взяти участь на наступний рік у Херсоні.

18.05.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com