Обласна секція викладачів біології в Колківського ВПУ

Меню навігації

22 травня 2018 року на базі Колківського ВПУ відбулася обласна секція викладачів біології на тему «Науково обґрунтована система вирощування с/г рослин: регіональний компонент». З доповіддю «Науково теоретичні основи збереження ґрунтів та вирощування сільськогосподарських рослин у Поліській зоні» виступив директор Поліської дослідної станції Інституту грунтознавства і агрохімії імені О.Н.Соколовського В.А.Гаврилюк.

Про експерементально-дослідну роботу на базі практичного центру Колківського ВПУ розповіла Г.В.Садюк. Т.І.Клімович розповіла про участь учнів училища в екологічному проекті «Впровадження органічного землеробства під час вирощування помідорів у теплицях» та Всеукраїнському молодіжному хакатоні «X REALITY HACK 2018», приуроченому 100-річчю позашкільної освіти України, який відбувся у Луцьку 17 травня.

Для членів секції була проведена екскурсія на поля навчально-практичного центру, де були оглянуті тепличне господарство та насадження смородини та малини.

22.05.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com