Майбутнє лісу в твоїх руках

Меню навігації

Щорічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» - це для молоді гарна можливість долучитися до світу природи і відчути причетність до величної справи створення лісу власними руками. А для лісівників це – одна з нагод продемонструвати свою роботу і привернути широку увагу до потреб галузі і проблем навколишнього середовища.

До проведення цієї акції активно долучилися і учні Колківського вищого професійного училища. Загалом лісовідновлення у Маневицькому районі провели на 40 га.

Лісівники дякують учням училища і обіцяють зробити все, щоб усі лісові культури були належно доглянуті та в майбутньому стали розкішним лісом.

27.04.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com