Вшанували борців за незалежність України

Меню навігації

Далеко за межами Волині відома Колківська Республіка, яка існувала на теренах Маневицького, Рожищенського, Ківерцівського та деяких районів Рівненщини в роки боротьби з німецькими нацистами.

Колектив училища гордиться тим, що живе на цій землі. Він свято береже пам'ять про ті буремні роки і тих, хто боровся за незалежність України.

В училищі упродовж тижня проходили різні заходи, присвячені 75-річниці Колківської Республіки. Корисною на інформацію була просвітницька година, проведена М.Д.Аліксійчук. А 18 квітня в селищі відбувся святковий мітинг, у якому взяли участь учні та педагоги училища.

Особливою подією стало те, що мітинг відвідали гості училища, колеги з Дніпропетровщини, які були вражені патріотизмом учнів та шануванням ними традицій українського народу.

18.04.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com