СВЯТО ДУШІ – ВЕЛИКДЕНЬ

Меню навігації

Нема, напевне, більш радісного свята, як Великдень. З трепетним благоговінням готуємося зустріти його. І навіть підготовка до нього особлива.

Особливим був тиждень підготовки до Великодня і в нашому училищі. У всіх навчальних групах проведені інформаційно-просвітницькі години на великодню тему. Чистий четвер став дійсно чистим. Старанно прибрана територія, кабінети, коридори, висаджені квіти.

А дівчата і хлопці, що здобувають професію кухаря-кондитера пекли паски, різні великодні смаколики. Дружній учнівський колектив виготовляв вітальні листівки для наших захисників. Незвичайною була виставка, оформлена ними. Кожна листівка – яскрава, сердечна, наповнена душевною добротою і теплом.

А паски – як сонце, справжні шедеври мистецтва, свідчення високою професійної майстерності і учнів.

05.04.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com