Зустріч з колегами Дніпропетровщини

Меню навігації

У Колківському ВПУ велику увагу приділяють вивченню педагогічного та виробничого досвіду. Педагоги училища обмінюються досвідом з колегами Львівщини, Рівненщини. А 18 квітня училище відвідали представники закладів професійної освіти Дніпропетровської області. Викладачі та майстри виробничого навчання радо зустріли своїх колег. Гості ознайомилися з навчально-матеріальною базою закладу.

Корисним й цікавим був семінар «Ефективне функціонування Центру професійної кар’єри на прикладі Колківського ВПУ». Г.К.Садовська детально розкрила форми діяльності Центру, його роль у розвитку кар’єрного росту учнів.

П.В.Байдацький поділився досвідом організації співпраці з роботодавцями та працевлаштуванням випускників.

Л.Г.Панасюк, директор училища, підводячи підсумки семінару, висловила впевненість у тому, що ця зустріч переросте у міцну дружбу та плідну співпрацю.

Колеги з Дніпропетровщини вручили колективу училища подарунки та диплом за співробітництво та обмін досвідом із створення Центрів професійної кар’єри та взаємодії із соціальними партнерами у розвитку системи профорієнтації в регіонах.

Важливою подією для дніпропетровських гостей була їх присутність на селищному мітингу присвяченому 75-річчю Колківської Республіки.

18.04.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com