ВЕЛИКОДНІ ПОДАРУНКИ – НАШИМ ЗАХИСНИКАМ

Меню навігації

Немає, мабуть, людини, яка б з нетерпінням не чекала великого свята Христового воскресіння. Не обминуло це щемливе чекання й педагогів та учнів Колківського ВПУ. Їм у ці передсвяткові дні хотілося стати добрішими, милосерднішими, благороднішими, дарувати кожному свято. Хотілося ним поділитися з ближніми. От і вирішили зробити Великлень ще більш світлим, радісним тим, хто перебуває в цей час не вдома. Напекли пасок, різних великодніх солодощів, власноруч готували вітальні листівки для поранених, що перебувають у Волинському обласному госпіталі ветеранів війни.

У кожний виріб, листівку вкладали любов, душу, тепло сердець і вдячність захисникам нашої землі від ворога.

Зустріч у госпіталі була щемливою і сердечною. Учні вручили подарунки кожному, бажали усяких гараздів, миру, благополуччя. Солдати висловлювали слова великої вдячності за подароване їм свято. Особливо приємно було чути ці слова від колишніх випускників училища та хлопців з Маневиччини.

Ця зустріч посіяла в душах її учасників зерна доброти й милосердя, торкнулася серця кожного.

05.04.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com