ВЧИМОСЯ ПИСАТИ ПРОЕКТИ

Меню навігації

Семінар з елементами тренінгу «Основи проектного менеджменту і фандрайзингу» відбувся на базі Колківського ВПУ. Педагоги всіх училищ області взяли участь у ньому. Тренер Юрій Пасічник познайомив присутніх з видами, структурою проектів. Учасники обговорили інформацію про актуальні для системи профтехосвіти проекти, які пропонуються як вітчизняними, так і зарубіжними структурами. В тренінговій формі проводилось опрацювання підготовки різних блоків проекту.

Семінар-практикум мав практичне спрямування і надав можливість кожному отримати безпосередню допомогу по правильному заповненню блоків проекту.

Після проходження тренінгу учасники навчились ставити цілі проекту у відповідності з концепцією SMART, розраховувати основні показники бізнес-плану проекту, розробляти логічну та ієрархічну структури проекту.

Присутні отримали корисний досвід, який зможуть використати під час підготовки матеріалів проектів.

13.03.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com