Шевченківський тиждень

Меню навігації

Шевченківський тиждень цьогоріч у Колківському вищому професійному училищі розпочався традиційно виставкою «Ми тебе не забули, Тарасе!», яку організувала і підготувала з учнями групи №13 бібліотекар І.В.Павлюк. Була представлена виставка ілюстрацій до творів Тараса Шевченка, приурочена 204-річчю від дня його народження. На урочистій лінійці «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій. Не забудьте пом’янути не злим тихим словом» було оголошено про відкриття Шевченківського тижня та ознайомлено з планом заходів. Класними керівниками були проведені виховні години «Тарасовими шляхами».

Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця юних учнів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України. Вірші, уривки з поем емоційно звучали 6 березня на конкурсі декламаторів поезій Т.Шевченка «Вінок поезії для Кобзаря». У конкурсі взяли участь учні всіх навчальних груп. Найкраще передали глибину Шевченкового слова, артистично і пристрасно відобразили настрої ліричних героїв переможці конкурсу:

І місце – Євтушик Ангеліна (12 група), Тюхтей Павліна (7 група);

ІІ місце – Бортнік Вікторія (3 група), Лановий Андрій (13 група);

ІІІ місце – Глинюк Микола (1 група), Сачок Яна (11 група), Мосюк Тетяна (11 група).

Г.Л.Чвир, викладач української мови та літератури провела вікторину «Тарасове слово вічне». Переможцем стала Белінська Моніка, учениця групи №12.

Шевченківський тиждень пройшов на високому рівні. Усі заплановані заходи було проведено вчасно і результативно. Учні із задоволенням брали участь у роботі та показали добрі знання із життєвого і творчого шляху Т.Г. Шевченка.

Таким чином, творчість Т.Г.Шевченка є імпульсом до розуміння суті української історії, життя народу. Із упевненістю можна говорити, що «Шевченко виступає сьогодні духовним будівничим нашої держави», через сприйняття поетової спадщини народ України «національно самостверджується, морально зміцнюється, духовно очищується».

5.03-10.03.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com