СВЯТО ПРОФЕСІЇ

Меню навігації

Вже 55 літ стоїть надійно

І вікнами вдивляється в майбуть

Училище – це вище професійне,

Яке почесно Колківським зовуть.

З метою підвищення престижу робітничих професій та здійснення профорієнтаційної роботи у Колківському ВПУ традиційно відбулось Свято професії. Учні урочисто і натхненно прославляли найжиттєдайніші професії усіх віків і поколінь. Тут оспівували ремесло вирощування та випікання хліба, а саме такі професії, як: тракторист, комбайнер, водій, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, а також кухар, кондитер.

Учні розповідали про пріоритетність саме цих професій, а також про новітні технології вирощування сільськогосподарських культур, про оновлення машинно-тракторного парку училища потужною сучасною сільськогосподарською технікою, про бази проходження виробничої практики на кращих підприємствах агропромислового комплексу Волині.

А майбутні кулінари презентували обраний ними фах кухаря-кондитера, який порівняли із мистецтвом високого смаку та музою ароматів. Розповіли про досягнення у обласних і всеукраїнських конкурсах професійної майстерності, майстер-класах та виставках. Як результат, Колківське ВПУ отримало сертифікат членства в асоціації кулінарів України. Це висока оцінка якості підготовки робітничих кадрів харчової промисловості та ресторанного бізнесу.

Зі сцени звучали пісні, вірші, гумор, театральні мініатюри професійного характеру. Приємно вразили відеосюжети професійного спрямування, створені учнями училища.

Кульмінацією свята стала клятва, у якій урочисто присягали майбутні робітники бути вірними обраній професії, постійно підвищувати фаховий рівень та зайняти своє місце на сучасному ринку праці.

Вітати учнівську громаду училища прийшли роботодавці, успішні випускники, а також представники вищих навчальних закладів, які запрошували наших випускників на навчання.

Найяскравіші вітання лунали від школярів, які подякували за проведені з ними пізнавальні профорієнтаційні заходи, а головне – озвучили мрію: навчатись саме у Колківському ВПУ.

05.03.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com