НАВЧАННЯ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Меню навігації

У Колківському ВПУ належна увага приділяється роботі з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Регулярно проводяться різні заходи: тижні, місячники, зустрічі з працівниками державної служби надзвичайних ситуацій.

30 березня в училищі було проведене з працівниками навчання з пожежної безпеки. Інженер з охорони праці Т.В.Зінчук ознайомила з правилами пожежної безпеки. Під час перегляду навчального фільму вивчили правила користування вогнегасниками.

Корисним для присутніх було практичне заняття щодо використання первинних засобів пожежогасіння. Кожен з учасників заняття мав можливість потренуватись гасити вогнище порошковим вогнегасником типу ВП-5.

З проведеного заняття його учасники почерпнули чимало корисної інформації.

30.03.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com