День пам’яті героїв Небесної Сотні

Меню навігації

20 лютого 2018р. день в училищі розпочався з ранкової лінійки, на якій всі присутні вшанували пам'ять про героїв Небесної Сотні. Продовження стала літературно-музична композиція "Їм у віках судилося безсмертя", яку підготувала та провела класний керівник групи№3 Г.К.Садовська. Під час заходу лунали пісні "Мамо, не плач", "Плине кача" у виконанні Віки Бортник. Учні декламували вірші. Отець Андрій разом з учнями помолились за Україну.

У бібліотеці училища відбулася презентація місцевих матеріалів: «Герої не вмирають!», «Справжніми патріотами не народжуються, ними стають!», «Доля моєї родини в боротьбі за незалежність» та виховна година «Вшануймо пам'ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності, жителів області, які загинули за свободу та незалежність України».

20.02.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com