Конкурс дитячого малюнка
«Охорона праці очима дітей»

Меню навігації

5 лютого 2018р. в Колківському ВПУ були підведені результати конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який був проведений з метою формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя; акцентування уваги молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках та ризиках; профілактика виробничого травматизму шляхом наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці та оцінювання ризиків; що супроводжують трудову діяльність дорослих; привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці; активізація творчого потенціалу молоді, сприяння розвитку дитячої творчості та виявлення; вибір та підтримка талановитої молоді.

Відповідно до умов проведення конкурсу та на підставі рішення журі переможцями стали: І місце – Мартиник Іванна – група №12, ІІ місце – Лукощенко Захарій – група №3, ІІІ місце – Анісімова Марія – група №11.

Отже, проведення таких конкурсів в училищі – добра нагода, щоб ще раз і ще раз привернути увагу учнів, які здобувають робітничу професію, до проблеми виробничого травматизму й створення належних умов праці.

05.02.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com