Вивчаємо естонський досвід реформування професійної освіти

Меню навігації

З 5.02 по 10.02 2018 року на Волині, в рамках міжнародного проекту «Можливості використання досвіду Естонії для підтримки реформи професійної освіти у Волинській області», перебувала естонська делегація.

У перший день роботи семінару керівник міжнародних відносин Фонду Innоve Леа Орро розповіла про діяльність фонду спрямовану на допомогу реформуванню освіти, співпрацю з волинськими колегами. Особливості оптимізації освітніх закладів та проблеми, які виникають в процесі реформування освітнього простору висвітлив у своєму виступі заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної освіти та молодіжної політики управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Олександр Ткачук.

Зоя Парфенюк, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області, підкреслила актуальність робочої зустрічі та важливість врахування естонського досвіду задля реформування професійної освіти Волині.

Семінар проходив для двох категорій учасників: керівників ЗПО та педагогічних працівників. Учасниками семінару були директор Колківського ВПУ Л.Г.Панасюк та старші майстри виробничого навчання С.М.Приступа, А.Г.Горбач. Під час роботи успішно використовувались командна робота у спільних україно-естонських групах для керівників з перспективного планування роботи, проведення та презентація SWOT-аналізу та педагогічних працівників із проблем розробки компетенцій для забезпечення готовності особи діяти в умовах змін.

Відповідно до програми протягом тижня відбувався обмін корисною інформацією та презентація спільних напрацювань.

8 лютого в нашому училищі відбувався круглий стіл, під час якого, колеги з Естонії поділилися досвідом управління професійною школою і особливостями організації навчального процесу.

На завершення перебування естонських партнерів на Волині відбулося спільне засідання, на якому підвели підсумки роботи та визначили шляхи подальшої співпраці.

10.02.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com