Все починається в житті з малого…

Меню навігації

Якось на засіданні методкомісії педагогів з професії кухар-кондитер Л.Г.Панасюк висловила думку про роль вмотивованого вибору учнями професії. Зауважила, що «все починається в житті з малого», тому варто залучати до професійно спрямованих заходів учнів молодших та середніх класів навколишніх сіл.

Виникла ідея проводити невеличкі майстер-класи, екскурсії для учнів шкіл. Задумано-зроблено.

Для молодших школярів пошили спецодяг – фартухи й ковпаки. Підготували особливу презентацію про кулінарію та кондитерську справу, різні конкурси.

І ось в училище завітали учні 3 класу Колківської школи-ліцею з класним керівником Ларисою Фодосіївною Курдельчук та студенткою-практиканткою Воронюк Іванною Віталіївною.

Для дівчаток іхлопчиків були підготовлені робочімісця, проведено Н.Ю.Шумаковою майстер-клас «Випікання здобного печива». Школярі самостійно виготовляли з тіста печиво різної форми, викладали його на бляшки і ставили в духовки для випікання.

Поки печиво випікалося з ними І.В.Павлюк, І.М.Закидальська проводили різні конкурси: відгадували загадки про продукти харчування, мультфільми, епізоди з казок про кулінарію. Для них була проведена екскурсія училищем.

А ось і найцікавіший момент – печиво випечене. Накритий стіл: на ньому – чай і власноруч створені різної форми коржики.

Діти ласували, раділи, дякували педагогам училища за цікавий захід. Додому несли в торбинках вироби, зроблені самостійно.

Напевно серед них будуть майбутні учні Колківського ВПУ.

01.02.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com