День рідної мови

Меню навігації

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначило Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоч сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

Рідна мова - це мова батька, мова мами, це мова народу, рідна мова - це мова серця. Наша мова - це ми - українці.

Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і в Колківському ВПУ. Викладачем української мови та літератури Г.Л.Чвир було проведено інтелектуальну гру "У клубі знавців української мови" для учнів І курсу. Змагання відбулось між 11 та 12 групами. На початку гри капітани команд (Мотрунчик Ірина та Євтушик Ангеліна) представили презентації про мову.

Цікавим і змістовним був сам захід, який містив дев'ять турів: "Ти наше диво колискове, кохана материнська мово!", "Слово наше рідне", "Бездонність мудрості народної", "Розгадай кросворд", "Народ скаже - як зав'же", "Прислів'я та приказки", "Знай, папери в житті не химери", "Ланцюжок", конкурс капітанів. Перемогу в грі здобула група №11.

Цей День рідної мови об'єднує учнів, викладачів і показує високий прояв почуття патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьківщини. Отож, любіть, шануйте і бережіть рідну мову.

21.02.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com