На базі Колківського ВПУ відбулося засідання Регіональної ради професійно-технічної освіти

Меню навігації

10 січня 2018 року на базі Колківського вищого професійного училища відбулося засідання Регіональної ради професійно-технічної освіти у Волинській області. Розглядалися і обговорювалися питання погодження обсягів регіонального замовлення з підготовки робітничих кадрів та молодших спеціалістів у закладах профтехосвіти області та внесення змін до Плану розвитку ПТО на 2018 рік, адже професійна освіта має бути безпосередньо пов'язана з потребами економіки держави, а її якість мусить відповідати сучасним вимогам.

Участь у заході взяла заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Петриканин, яка інформувала про нові підходи фінансування галузі АПК з державного бюджету, фінансову підтримку для невеликих фермерських господарств сімейного типу, які зареєструються після 1 січня 2018 року (наразі Мінагрополітики розробляє механізми фінансування). Тому в найближчий час виникне потреба різнопланової фахової підготовки такої категорії агровиробників.

Голова регіональної ради, заступник голови ОДА Світлана Мишковець акцентувала увагу на необхідності прив’язки держзамовлення до потреб ринку праці та вивчення доцільності підготовки фахівців для дорожньої галузі.

Під час заходу обговорено питання оптимізації мережі професійно-технічних навчальних закладів. Пропозиції щодо створення багатопрофільних центрів профтехосвіти шляхом укрупнення навчальних закладів було озвучено начальником управління освіти, науки та молоді ОДА Людмилою Плахотною.

Фахівці управління освіти інформували про міжнародну співпрацю, участь у різних всеукраїнських та міжнародних проектах.

Директор Колківського ВПУ Людмила Панасюк ознайомила членів Ради з матеріально-технічною базою училища, оновленими кабінетами. У результаті участі в проекті «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону» училище у листопаді 2017 року отримало нову сучасну сільськогосподарську техніку: трактор Landini Powerfarm 110 NH (Італія), оборотний плуг, картоплекопачку КТН 2В, сівалку зернову «Астра»5,4-0,6, розкидач міндобрив, культиватор універсальний, оприскувач MAXUS 2000/18 та інше обладнання.

Тепер учні, які здобувають професію механізатора, матимуть можливість не лише вивчити будову та принцип дії нової техніки, а й проводити свій практичний вишкіл на новій техніці, що надзвичайно важливо для роботодавців.

10.01.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com