НАВЧАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Меню навігації

В училищі чимала увага приділяється охороні праці та безпеці життєдіяльності. З 3 січня по 5 січня 2018р. було проведено навчання та перевірка знань з питань промислової безпеки та охорони праці, інших нормативно-правових актів, пожежної безпеки, електробезпеки, санітарно-епідеміологічного забезпечення з працівниками училища.

З доповідями виступили Т.В.Зінчук, інженер з охорони праці, Я.В.Бекеша, відповідальний за електрогосподарство, Є. О. Метешко, фельдшер училища, А.О. Слупачик, провідний фахівець Маневицького РВ УДСНС України.

Було перевірено через тестові завдання, рівень знань правил охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників училища.

05.01.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com