Використання мультимедійної дошки як одна з вимог сучасного
освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства

Меню навігації

Наш навчальний заклад отримав в рамках дочірнього проекту «Досвід Естонії для підтримки реформам професійної освіти в Україні, Волинська область» два комплекси з інтерактивними дошками ActivBoard Promethean, зокрема і ліцензоване програмне забезпечення ActivInspire.

30 січня 2018 року викладачі Колківського ВПУ Н.Г.Гичко та П.С.Горбач були учасниками обласного вебінару «Smart-технології та їх застосування в навчальному процесі», який проводився на базі НМЦ ПТО у Волинській області для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Педагоги училища поділились досвідом використання Smart-дошки на уроках загальноосвітніх предметів та спецдисциплін.

Робота з інтерактивними пристроями істотно допомагає навчанню. Це добрий вибір для тих педагогів, які хочуть зацікавити своїх учнів, підвищити активність учнів на уроці, збільшити темп уроку, полегшити засвоєння матеріалу тощо.

30.01.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com