Педчитання «Реалізація гуманістичних ідей творчої спадщини Василя Сухомлинського»

Меню навігації

Педчитання «Реалізація гуманістичних ідей творчої спадщини Василя Сухомлинського»

В училищі були проведені педчитання «Реалізація гуманістичних ідей творчої спадщини Василя Сухомлинського».

У педчитаннях взяли участь викладачі, майстри виробничого навчання, вихователі. Г.В.Садюк у вступному слові наголосила на ролі творчої спадщини В.О.Сухомлинського у сучасній педагогіці.

Про діяльність В.О.Сухомлинського як провісника педагогіки людяності розповіла Л.С.Кайдик. Цікавими були виступи Г.Л.Чвир про використання педагогічних ідей В.О.Сухомлинського на уроках літератури в сучасному вимірі суспільно-гуманітарної освіти, Н.В.Калуш про вивчення рідної мови у педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського.

Про постать вчителя в творчій спадщині В.О.Сухомлинського розповів В.С.Садюк. Гуманістичні ідеї педагогіки В.О.Сухомлинського розкрили А.С.Павлюк, М.В.Товкач, І.М.Каравацька, Т.І.Клімович та показали, як використовують їх у своїй роботі. Цікавим був відеофільм про діяльність великого педагога, який представила І.В.Павлюк.

03.01.2018р.


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com