На всеукраїнському рівні
ділимось досвідом щодо роботи
Центру професійної кар’єри

Меню навігації

Навігація по розділу

01 листопада 2017 року на базі НМЦ ПТО у Волинській області відбувся всеукраїнський вебінар «Створення та діяльність центрів кар’єри на базі ПТНЗ» організований спільно з НМЦ ПТО у Дніпропетровській області. У заході взяли участь представники близько 170 організацій з всієї України – закладів професійної освіти, навчально-методичних центрів, центрів зайнятості, Департаменту професійної освіти МОН, інституту ПТО НАПН України тощо.

       

Під час заходу виступаючі спробували дати відповіді на запитання:

- що ж собою представляє центр кар’єри ПТНЗ?

- яке його призначення і завдання?

- які позитивні зрушення від його роботи?

- які ключові моменти його створення та діяльності?

Цьому сприяла тематика виступів:

1. Вступне слово «Центр кар’єри на базі ПТНЗ – крок до успішної професійної самореалізації випускників» (Зоя Парфенюк, директор НМЦ ПТО у Волинській області).

2. Інформаційно-методичний супровід створення та діяльності центрів професійної кар’єри на базі закладів професійно-технічної освіти (Оксана Добровольська, методист НМЦ ПТО у Волинській області).

3. З досвіду роботи першого на Волині центру кар’єри на базі ПТНЗ – Центру професійної кар’єри Колківського вищого професійного училища (Людмила Панасюк, директор училища; Наталія НазароваГалина Садовська, працівники центру кар’єри Колківського ВПУ).

4. Експериментальне дослідження за темою «Проектування системи консультування з професійної кар’єри учнів професійно-технічних навчальних закладів» (Дмитро Закатнов, завідувач  Лабораторії професійної кар’єри Інституту ПТО НАПН України).

5. «Ринок праці − високваліфікований робітник − успішна особистість» (досвід Криворіжжя) (Валентина Труш, методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області).

6. Десятиріччя реалізації проекту «Центр консалтингу та сприяння працевлаштування учнів та випускників КЦПОММ» (Людмила Дорамідонтова, заступник директора з навчально-виробничої роботи Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування).

7. Регіональне забезпечення створення "Центру професійної кар'єри" (Наталія Дяченко, директор Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів).

8. Організація співпраці служби зайнятості з Центром професійної кар'єри (Ганна Коренькова, начальник відділу організації профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості).

9. Методично-організаційний супровід профорієнтації в ПТНЗ: проблеми, завдання, перспективи (Світлана Головченко, методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області).

10. Запитуєте – відповідаємо.

За відгуками в чаті семінар пройшов цікаво та змістовно. Сподіваємось, що отримані знання допоможуть у поширенні позитивного досвіду з формування кар’єрних компетенцій учнів у системі професійної освіти, стануть своєрідним поштовхом для інших областей у створенні центрів кар’єри на базі ПТНЗ України.

01.11.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com