День відкритих дверей

Меню навігації

12 липня 2017 року в Колківському ВПУ відбувся День відкритих дверей. Він запросив на гостину понад 60 дітей літнього оздоровчого табору.

Заступник директора з НВР Н.Г.Гичко провела екскурсію по навчальному закладі та ознайомила присутніх з правилами та умовами вступу до училища, специфікою навчання.

Учні пройшли по нашому училищі і побачили на власні очі затишні навчальні кабінети, спортивні зали, лабораторії, комп’ютерні класи, бібліотеку.

У конференц залі їх познайомили з історією створення училища та його здобутками. Саме завдяки зусиллям педагогів та учнів училище стало престижним закладом з сучасною матеріально -технічною базою.

День відкритих дверей вселяє надію, що присутні випускники загальноосвітніх шкіл поповнять лави учнів у славному Колківському вищому професійному училищі.

Сподіваємося, що цей захід дасть можливість кожному краще зрозуміти яким буде навчання в училищі і зробити правильний вибір у майбутньому.

12.07.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com