500-річчя Реформації

Меню навігації

У 2017 році весь християнський світ відзначає 500-річчя від початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. З метою відзначення 500-річчя Реформації в Колківському ВПУ упродовж  січня-червня 2017 року було проведено наступні заходи.

Викладачі історії Садюк В.С. та Шуляковська Ж.С. організували для педагогів круглий стіл «Історія протестантизму в Україні». Класні керівники провели круглі столи «Реформація та її вплив на розвиток людства»,  «Вплив Реформації на українській землі в ХVІІ-XVIII столітті», «Історичне значення діяльності Мартина Лютера», «Реформація – 500: український досвід».

В актовому  залі училища учні мали змогу переглянули документальний фільм «500 років Реформації» та відеоролик «Історія протестантів в Україні».

           У бібліотеці училища І.В.Павлюк виготовила та розмістила інформаційно-просвітницькі матеріали, присвячених історії Реформації в Україні та області, оформила виставку («Реформація – подія, що змінила світ») історичних документів, церковно-богословської та художньої літератури. Провела заочну подорож «Протестантські церкви в Україні», відеолекторій «Видатні постаті української реформації».

А також були проведенні за участю представників протестантських організацій у бібліотеці училища тематичні бесіди, лекції, засідання за «круглим столом», присвячені 500-річчю Реформації.

08.06.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com