ЦЕ ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖНИЙ

Меню навігації

У Колківському ВПУ проводиться багато різних заходів з охорони праці та безпеки життєдіяльності.
24 травня 2017р.Тетяна Василівна Зінчук, інженер з охорони праці, провелазагальноучилищнийзахід на тему «Будь обережним».
Під час виховної години Тетяна Василівна надала рекомендації учням щодо безпечного поводження на водоймах, розповіла про способи надання першої допомоги потопаючим. Наголосила на причини виникнення пожежі в лісі, побуті та способи їх гасіння. Були наведені статистичні дані про кількість потерпілих внаслідок пожеж та нещасть на водоймах по Україні та області. Наголошено на ролі дотримання правил безпеки життєдіяльності.
Проведено інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності учнів перед виходом на виробничу практику.
Випущено бюлетені «Обережно: кліщі», «Небезпека мобільних телефонів», «Як уберегтися від блискавки», «Ознаки підозрілих предметів».
Була проведена вікторина «Як ти знаєш правила дорожнього руху».
У конкурсі на кращого знавця охорони праці, переможцем став Глинюк Микола, учень групи№1.
Отже, охорона праці є запорукою нашого здоров’я. Будьте уважними, пильними та обережними!

24.05.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com