У добру дорогу!

Меню навігації

124 випускники Колківського ВПУ одержали путівку в життя разом з дипломами про кваліфікацію робітника з професій тракторист-машиніст с/г виробництва та кухар.

На випускному вечорі звучали напутні слова від педагогів, батьків учнів, гостей. Звучали пісні, вірші, спогади випускників про життя і навчання в училищі. У дуже теплій, душевній обстановці хлопці і дівчата дякували педагогам за отримані знання, професійні вміння та навички.

22 випускники отримали диплом кваліфікованого робітника з присвоєнням кваліфікації кухар V розряду (до речі, Колківське ВПУ – єдиний заклад на Волині, який дає такий високий розряд), а 102 – диплом кваліфікованого робітника з присвоєнням кваліфікації тракторист-машиніст с/г виробництва категорій А1, А2, В1, водій автотранспортних засобів категорій В,С.

Чимало випускників з професії тракторист-машиніст с/г виробництва працевлаштувались на роботу в потужні агрохолдінги «Агро-Захід МХП» Львівської області, ТзОВ «Атлант-Проф» Тернопільської області, а кухарі усі пішли працювати в ресторанні господарства Івано-Франківської та Волинської областей.

Педагоги училища пишаються своїми випускниками та чекають нове поповнення в училище.

29.06.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com