Коли вони помирали-їм сурми не грали

Меню навігації

 21 травня колківчани святкували 74 річницю Колківської республіки.

       У цей славний день ми знову повернулися до незабутнього 1943 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу.

      Свята пам’ять про героїв Колківської республіки залишається з нами, як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої  праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу України. Тому для нас, нащадків найвищим законом буття є  довічна  шана і повага.

     Цього дня ми схилялися у доземному поклоні перед нині живими, усіми тими, хто проніс через лихоліття війни любов до України і бажання бачити її заможною та квітучою. Це саме їхнім потом та кров’ю щедро зрошена наша батьківська земля, як у роки воєнного лихоліття, так і у важкі дні відбудови народного господарства.

      23 травня учні групи №7 під керівництво класного керівника І.М.Закидальської перегорнули сторінки історії, згадали імена тих, хто воював за незалежність України, вшанували хвилиною мовчання героїв України, які загинули боронивши нашу батьківщину. Керівник гуртка Р.О.Романюк разом з учасниками художньої самодіяльності селищного будинку культури виступили перед глядачами з літературно-музичною композицією "Колківська республіка".

23.05.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com