Срібло в конкурсі приніс Великодній торт

Меню навігації

Кондитерські вироби – це улюблені всіма солодощі та десерти, які створюють для нас святковий настрій. Відкрити таємниці їх приготування допомагають педагоги Колківського вищого професійного училища. Шедеври, які вони творять, уже  неодноразово ставали прикрасами різноманітних районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок. Їхня майстерність не раз оцінена відомими метрами кулінарного та кондитерського мистецтва. Поруч із наставниками виростають творчі учні, адже педагоги уміло передають свої знання та вміння. Про це свідчать призові місця учнів училища у різноманітних обласних та всеукраїнських конкурсах.

       Нещодавно відбувся ІІ етап всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії кондитер. Учениця другого курсу групи №7 Софія Герман із Старого Чорторийська посіла почесне ІІ місце, за що була нагороджена дипломом другого ступеня та цінними подарунками. Під час проведення конкурсу вона показала хороші теоретичні знання та практичні навички. Оскільки конкурс проходив на передодні великого християнського свята Великодня, то Софія приготувала  торт на пасхальному тематику. Його поверхня була  оздоблена елементами з кондитерських вершків та квітами із шоколадної глазурі, а в центрі височіла шоколадна  писанка. Радіють перемозі Софії її наставники – майстер виробничого навчання Шумакова Н.Ю.,  старший майстер Приступа С.М.  вітаємо Софію з перемогою і ми, її одногрупники, та бажаємо їй подальших здобутків  у професійній діяльності.

12.04.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com