Дбаємо про здоров’я

Меню навігації

Методична комісія класних керівників провела  засідання на тему «Здоров’язберігаючі технології у навчально-виховному процесі». Було обговорено роботу викладачів фізвиховання, основ медичних знань, захисту Вітчизни з фізичного розвитку учнів. Класний керівник М.В.Товкач поділився досвідом формування в учнів здорового способу життя, представив тематику заходів на 3 роки, розповів про здоров’язберігаючі технології.

А.С.Павлюк розповів про заходи, які сприяють збереженню та зміцненню учнів групи. Було прийнято рішення проводити з учнями у позаурочний час більше рухливих та навчально-практичних ігор, випускати бюлетені про безпеку життєдіяльності.

22.05.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com