Педагогічна толока викладачів і майстра виробничого навчання

Меню навігації

Під час педагогічної толоки «Удосконалення уроку теоретичного та виробничого навчання підвищення його ефективності та якості» викладачі та майстри виробничого навчання обговорили вимоги до сучасного уроку теоретичного та виробничого навчання.

Лавришик І.М. поділився досвідом застосування на уроках навчальних  фільмів, Товкач М.В. – мультимедійних презентацій. Садовська Г.К. представила різні інтерактивні  вправи та використання їх на уроках. Корисним був виступ Павлюка А.С. про застосування комп’ютерних програм з оцінюванням навчальних досягнень учнів. Були обговорені сучасні методи і прийоми, які зроблять урок якісним і ефективним.

18.05.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com