Алкогольна трясовина

Меню навігації

12 травня 2017 року в актовому залі училища відбулася година спілкування на тему "Алкогольна трясовина", присвячена алкогольній залежності.

       Мета виховного заходу була розширити уявлення про шкідливий вплив алкоголю; формувати негативне ставлення до алкогольних напоїв, алкоголізму; спонукати учнів до активного опору шкідливим звичкам, до самопізнання, саморозвитку.

       Учні групи№4 Буй Олег та Паламар Володимир розповіли про шкідливість алкоголю та наслідки пияцтва. Зі слайдів презентації учні дізнались як відбувається звикання до алкоголю,чим небезпечний алкоголь на транспорті,  на виробництві, про небезпеку алкоголю для сім'ї, дітей, про зв'язок алкоголю з злочинністю.

12.05.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com