День вишиванки

Меню навігації

18 травня 2017 року педагоги та учні Колківського ВПУ прийшли на роботу та навчання у вишиванках. 

На плаці перед побутовим корпусом відбувся флешмоб у підтримку Дня вишиванки. Під час заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв депортації кримських татар. Завершилася акція спільним фото у вишиванках.

Також педагоги та учні організували виставку «Вишиванки моєї родини».

 Лідер учнівського самоврядування, Аршулік Олександр, взяв участь в он-лайн акції "День вишиванки - свято національної єдності", яку проводила Рада лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів області. Сашко відзвітував про свято вишиванки в училищі та прочитав вірш "Сорочка оберіг".

Цього року орнаменти на вишиванках подивували широким розмаїттям як традиційних робіт так і їх сучасних інтерпретацій. Всі були одностайні в тому, що вишиванка – це така річ, яка об'єднує весь український народ, та водночас вирізняє нас в усьому світі.

 

18.05.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com