Ювілейний вечір зустрічі

Меню навігації

Традиційно, в першу п'ятницю після Великодня, наше училище гостинно відкриває двері для випускників. В цьому році вечір зустрічі випускників  відбувся 21 квітня. 

Героями дня були, звичайно ж,  ювіляри, це випускники 1967р. — 50 років (професія «Тракторист машиніст широкого профілю» майстер в/н Христюк І.В., інструктор Покотилець І.О., викладачі Рудь Р.О. та Кокошко А.І.).

Рідне училище  зібрало в своїх стінах випускників, педагогів, яких об’єднувало одне — це любов до свого  рідного училища.

Обличчя  випускників світилися радістю та   очікуванням  зустрічі з юністю. Адже багато хто з них не бачився з друзями та викладачами  вже багато років. А так хочеться дізнатися, як склалася доля у одногрупників.

Заступник директора з НВР Н.Г.Гичко ознайомила присутніх з діяльністю навчального закладу упродовж останніх років. Г.В.Садюк провела екскурсію навчальним закладом.

Оніщук Іван Іванович, випускник групи№21, висловив величезну подяку всім працівникам навчального закладу.

Теплі слова та посмішки стали основою зустрічі. Нікого не залишила байдужими ця добра зустріч з дитинством.

21.04.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com