Вітаємо переможця обласного конкурсу "Молоді, творчі, креативні"

Меню навігації


20 квітня 2017 року
 на базі НМЦ ПТО відбувся обласний конкурс «Молоді, творчі, креативні» серед класних керівників професійно-технічних навчальних закладів з досвідом роботи до 5 років. У конкурсі взяли участь 15 педагогів.

  На заочному етапі журі оцінювало представлені матеріали учасників конкурсу: опис роботи класного керівника, виховні заходи, відео виховних заходів. Очний етап конкурсу складався з двох турів. У першому турі конкурсанти демонстрували знання нормативних документів, теорії та методики виховної роботи, розв’язували творчі завдання, представляли розв’язки проблемних ситуацій з практики своєї роботи, проходили тестування на визначення рівня креативності, творчого потенціалу. В другому турі учасники конкурсу презентували себе як особистість та свою діяльність класного керівника як творчого і креативного.

Підводячи підсумки очного етапу конкурсу Зоя Парфенюк,  голова журі, директор НМЦ ПТО у Волинській області, проаналізувала виступи конкурсантів, відзначила творчий потенціал молодих педагогів, їх сміливість у пошуках цікавих ідей, бажання експериментувати, привносити нове, нестандартне в роботу класного керівника, подякувала учасникам за підготовку та участь у конкурсі, побажала творчих успіхів у подальшій роботі як педагога, класного керівника.

За результатами заочного та очного етапів переможцями конкурсу стали класні керівники:

І місце – Товкач Микола Валерійович, Колківське ВПУ;

ІІ місце – Панаскевич Наталія Петрівна, Ковельський професійний ліцей,

Дмитрук Людмила Олександрівна, ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ»;

ІІІ місце – Сачанюк Ірина Олександрівна, Старовижівський професійний ліцей,

Сад Ольга Юріївна, Торчинський професійний ліцей.

Вітаємо переможців конкурсу.

Урочисте підведення підсумків конкурсу відбудеться під час засідання обласної секції класних керівників 24 травня 2017 року на базі НМЦ ПТО.

20.04.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com