Представники Колківського ВПУ вивчали досвід Естонії з реформування ПТО

Меню навігації

2-7 квітня 2017року  на запрошення Центру міжнародної співпраці цільового закладу «Innove» в Естонії перебувала делегація Волинської області у рамках проекту «Досвід Естонії на підтримку реформам професійної освіти в Україні, Волинська область». До складу  делегації входили і директор Колківського ВПУ Людмила Панасюк та старший майстер Світлана Приступа.
  Впродовж п’яти днів у рамках навчальної поїздки колеги відвідали кілька естонських навчальних закладів, які впроваджують нові сучасні методи підготовки фахівців з різноманітних  професій, ознайомилися з досвідом Естонії у реформуванні системи ПТО, з розробки   навчальних програм та роботи з викладачами та директорами професійно-технічних навчальних закладів з розвитку навчальних закладів, співпраці із соціальними партнерами,  реалізації державної Стратегії навчання впродовж життя. Цікаві дискусії, зустрічі з працівниками Міністерства освіти і науки Естонії, роботодавцями, педагогами шкіл, відвідування уроків, інших заходів, вивчення питань управління навчальними закладами, участь у проектах – це далеко не повний перелік заходів і  питань, які вивчалися впродовж поїздки. Керівники ЦЗ «Innove», естонських навчальних закладів створили всі умови для успішної реалізації завдань проекту.
Відбулася зустріч із Посол України в Естонії Віктор Крижанівський, який подякував керівнику проекту, директору Естонського Центру міжнародної співпраці  ЦЗ «Innove» пані Леа Орро за співпрацю та підтвердив зацікавленість України у подальшому розвитку партнерських стосунків між Україною та Естонією у сфері реформування професійно-технічної освіти. 
Представники Колківського ВПУ продовжили тісну співпрацю зі своїми  партнерами Олустверською школою обслуговування та сільської економіки.
Було обговорено шляхи подальшої співпраці навчальних закладів- партнерів, а саме обмін досвідом  між викладачами фахових дисциплін, який відбудеться в травні цього року на базі навчальних закладів Естонії.

Наталія Гичко, заступник директора з НВР Колківського ВПУ

02.04-07.04.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com