Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Семінар-практикум на тему «Ділова документація заступника директора з навчально-виховної роботи у системі управління виховним процесом у професійно-технічному навчальному закладі»

Важливим елементом у роботі заступника директора з навчально-виховної роботи є управління виховним процесом. Етапи управління та його функції, ділова документація та вимоги до її ведення, управлінські рішення,  вміння приймати виважені рішення та керувати своїми емоціями – всі ці питання розглядалися на семінарі-практикумі на тему «Ділова документація заступника директора з навчально-виховної роботи у системі управління виховним процесом у професійно-технічному навчальному закладі», який відбувся 30 березня 2017 року на базі Колківського ВПУ.

 На початку семінару директор училища Людмила Панасюк, ознайомила присутніх з навчальним закладом та побажала успіху і плідної праці в роботі семінару. Наталія Гичко, заступник директора з навчально-виховної роботи, поділилася досвідом ведення документації з виховної роботи, представила зразки різних видів документації.

Наступним етапом роботи семінару була робота в групах, де слухачі семінару виконували практичні завдання, які представили заступники директорів з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» Володимир Місюра, ПТУ № 5 м.Ковеля Людмила Козел, Маневицького професійного ліцею Наталія Коленда. Домашнє завдання «Вимоги щодо здійснення контрольної функції заступника директора з навчально-виховної роботи та оформлення контрольно-аналітичної документації з виховної роботи» презентувала Ольга Шумік, заступник директора з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Камінь-Каширського ВПУ».

 Світлана Юрченко, методист НМЦ ПТО у Волинській області, підсумувала роботу груп, спільно із слухачами семінару узгодила перелік обов’язкової та необхідної документації у роботі заступника з виховної роботи, відповіла на запитання.

 Цікавим етапом у роботі семінару була психологічна розминка «Вчимося приймати правильні рішення», екскурсія-огляд Центру професійної кар’єри, які провела Галина Садовська.

На закінчення семінару керівник секції ознайомила слухачів з матеріалами роботи творчої групи заступників директорів з навчально-виховної роботи, довідково-інформаційними матеріалами з національно-патріотичного виховання для роботи виховних служб ПТНЗ, подякувала дирекції Колківського ВПУ за підготовку семінару.

30.03.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com