Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Секція заступників директора з НВР

14 березня 2017 року на базі Колківського ВПУ відбулось засідання обласної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи та старших майстрів ПТНЗ на тему: «Підготовка кваліфікованих кадрів – одна з передумов успішного розвитку економіки регіону».

   Із навчальним закладом ознайомила всіх директор Колківського ВПУ Людмила Панасюк. Урочистості заходу надав прослуханий гімн училища.

 Заступник директора з НВЧ Петро Байдацький презентував колегам як свою роботу, так і досягнення і перспективи розвитку навчального закладу. Детально він зупинився на участі у міжнародних проектах, дослідно-експериментальній роботі училища, яка викликала у присутніх неабиякий інтерес.

  Про особливості співпраці ПТНЗ області із роботодавцями поділились досвідом  заступники директорів з НВЧ ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» Алла Тортина, Луцького центру ПТО Олена Шендюх, Торчинського професійного ліцею Юрій Матвійчук. У їхніх виступах піднімались актуальні питання міжнародної співпраці, участі у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, чемпіонатах, виставках, їх результативності.

 Заступник директора з навчально-методичної роботи НМЦ ПТО у Волинській області, керівник секції Інна Семенюк ознайомила присутніх із методичними рекомендаціями щодо розробки робочих навчальних планів, навчально-методичної документації згідно ДСПТО з професій основаних на компетентісному підході, звернула увагу на апробації ДСПТО з професій електрогазозварник, електрозварник ручного зварювання.

 Заступники директорів також мали змогу відвідати та обговорити 6 майстер-класів за різними напрямками з використанням інноваційних технологій.

 На завершення для усіх присутніх була організована екскурсія по закладу, зокрема всі учасники секції ознайомилися з новоствореним Центром кар’єри Колківського ВПУ, перейняли цікавий досвід. Також були підведені підсумки роботи обласної секції за 2016-2017 навчальний рік та визначені основні напрямки на наступний рік.

14.03.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com