Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Зустріч з священиками та молоддю Колківської православної молодіжної організації “Дорога додому”


7 березня
  2017 року в актовому залі Колківського вищого професійного училища відбулася зустріч вихованців ВПУ з священиками та молоддю Колківської православної молодіжної організації “Дорога додому”.

Молодіжка,  яка існує при Свято-Хрестовоздвиженському храмі містечка Колки, підготувала для учнів училища програму під назвою “Carpe diem” (“лови день”, “живи сьогоденням”, лат.). Виступи священиків, відеоролики та особисті роздуми молодих людей у формі відповідей на запитання мали на меті спонукати слухачів до роздумів про цінність життя та неприпустимість самогубства, як втечі від життєвих проблем.

Отець Михайло Анісімов, який почав зустріч, розповів про діяльність молоді в “Дорозі додому” і закликав звернути увагу на людей, які потребують нашої допомоги, розчарувалися в житті. Підтримати друга, допомоги йому в скруті, бути небайдужим – справжні християнські вчинки.

Після ролика про паралімпійців, які попри каліцтва та хвороби, долають життєві труднощі та досягають успіху, виступив протоієрей Миколай Новосад з темою “Ставлення Церкви до суїциду та боротьба з думками про нього”. Ще одне відео – монолог дівчинки-підлітка, яка задумала піти з життя і яку рятує ангел-хранитель, показуючи їй страшну долю її батьків та братика після здійснення нею свого задуму. Протоієрей Олександр Білінський в своєму зверненні до молоді розповів про потворність самогубства, його жахливі наслідки для рідних людей та привів десять причин вибрати життя, а не смерть. Далі – мотиваційний відеокліп “Новий ти” про зміну мислення і через це – зміну свого життя на краще та стійкість у тяжких життєвих обставинах. Насамкінець учасники молодіжки поділились з присутніми власними роздумами на тему: “Чому варто жити?” та заспівали християнську пісню “Життя прекрасне”.

Жити – вірний вибір, жити з Богом означає жити вічно, і ми ніколи не повинні сумніватися у цьому, не повинні опускати руки, але з вірою та надією прямувати до Царства Божого – так коротко можна описати виступ православної молоді у Колківському ВПУ.

Посилання на сайт http://kolky.org/?p=1197

07.03.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com