Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Тиждень "Я іду на урок"

З 13 по 18 лютого в училищі проходив тиждень «Я іду на урок». Викладачі та майстри в/н проводили показові уроки із застосуванням інноваційних форм і методів.

Цікавим, насиченим різними інтерактивними вправами був урок захисту Вітчизни на тему «Ручні гранати», який провів В.Я.Луговий.

Використання фільмів, організація роботи в групах демонструвала викладач анлгійської мови Г.К.Садовська на уроці-дискусії «Стосунки між батьками і дітьми».

Єдність теорії і практики, формування в учнів практичних навиків показали майстри в/н з професії тракторист-машиніст с/г виробництва М.Л.Сахнюк, С.Ф.Калуш під час занять на навчальному полігоні.

Творча фантазія, практичні вміння учнів приємно дивували всіх учнів під час уроку кондитерського виробництва майстра в/н Н.Ю.Шумакової.

13.02-18.02.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com