Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ КОЛКІВСЬКОМУ ВПУ

На базі Навчально-практичного центру  Колківського ВПУ  15 лютого 2017 року за сприяння Маневицького центру зайнятості та керівників Громадської організації об’єднання виробників плодово-ягідної продукції «Ягідник» відбувся семінар.
Учасникам  семінару були запропоновані взаємовигідні умови партнерської співпраці у вирощуванні та реалізації плодово-ягідної продукції на основі сучасних виробничих технологій.
Для Колківського ВПУ дана зустріч відкрила нові перспективи співпраці та інвестицій для удосконалення підготовки кваліфікованих робітників з професії «плодоовочівник», втілення інноваційних технологій в навчально-виробничий процес, а також сприяння розвитку сучасної навчально-матеріальної бази училища.

15.02.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com