Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Знання та талант-запорука успіху

Для виявлення педагогічного та виробничого досвіду та для підвищення професійної компетентності учнів в училищі був організований тиждень професійної майстерності майстрів в/н з професії кухар-кондитер. Найцікавішими з-поміж усіх заходів стали майстер-класи. Тут були продемонстровані нові виробничі технології, високий професіоналізм, творча фантазія. Технологію приготування піци, підготовку начинки, її види і правила подачі показала майстер в/н Т.В.Намонюк під час майстер-класу «Піца «Кальцоне». Майстер-клас «Приготування різних видів млинців та їх подача», який провела Ж.М.Зінчук, розкрив творчу фантазію подачі, різні способи приготування виробів. Л.О.Бойко продемонструвала різні способи приготування та подачі риби, запеченої під яєчним білком. Нові виробничі технології у приготуванні десертів з желе були представлені на майстер-класі Т.В.Черняк. Сучасні технології приготування та подачі салатів презентували І.М.Каравацька та Н.М.Костючок.

На високому рівні проведено майстер-клас «Приготування котлети по-київськи» Н.Ю.Шумаковою, де була виявлена професійна майстерність, глибокі знання та вміння.

Багатим на корисну інформацію був майстер-клас «Асорті коктейлів», який провів А.О.Каравацький.

Усі заходи сприяли підвищенню професійної майстерності педагогів та учнів.

22.02.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com