Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Тиждень «Патріотами не народжуються, патріотами стають»

21 лютого відбулася лінійка «Пам’яті Небесної Сотні».

22 лютого в актовому залі училища пройшов урок Мужності «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…», який підготувала класний керівник Аліксійчук Марія Данилівна разом з своїми вихованцями – учнями групи№15.

23 лютого в бібліотеці училища відбулася презентація місцевих матеріалів: «Герої не вмирають!», «Справжніми патріотами не народжуються, ними стають!», «Доля моєї родини в боротьбі за незалежність».

24 лютого був проведений конкурс малюнків на тему «За нашу свободу» та віршів «Лист солдату».

В.О.Сухомлинський підкреслював, що одним лише заучуванням патріотичної моралі неможливо виховати патріота. Ідеї усвідомлюються і стають переконаннями лише за умови їх підтвердження життям, практичною діяльністю, бо «справжній дійовий патріотизм, який виявляється в повсякденній чорновій праці, скупий на слова й багатий на конкретні справи.»

 Ми, педагоги, намагаємося відкрити перед кожним вихованцем усі джерела, якими живиться почуття любові до Батьківщини. Це й природа рідного краю, і мати з батьком, і рідне село, і славне минуле Вітчизни, її героїчна історія. Учні беручи активну участь  у краєзнавчій роботі, долучаючись до благодійних справ, усвідомлюють себе як частину народу, в них формується національна свідомість, виховується любов до рідного краю, «малої» Батьківщини як невіддільної частини «великої» Батьківщини. Тоді і з’являється особиста зацікавленість у долі Вітчизни, почуття особистої причетності до всього, що діється в рідній землі. Адже патріотами не народжуються, ними стають.

20.02-24.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com