Офіційний веб-сайт Колківського вищого професійного училища

Меню навігації

Вивчаємо досвід колег з Естонії

1 лютого 2017 року делегація освітян Республіки Естонії в рамках  проекту «Обмін естонським досвідом для підтримки розвитку професійної освіти і навчання в Україні – Західно-Українському регіоні» відвідала професійні навчальні заклади Волині.

 У Колківському ВПУ перебувала Маріка Шатейко, помічник директора з проектів і розвитку Олуствереської школи обслуговування і сільської економіки, де ознайомилася з навчально-матеріальною базою, зустрілася з педагогічним та учнівським колективом училища. Дала відповіді на запитання і висловила готовність педагогів Олуствереської школи обслуговування і сільської економіки співпрацювати з колективом Колківського ВПУ  для обміну досвідом.

З особливим інтересом педагоги прослухали розповідь гості про досвід естонських колег з питань  оптимізації мережі і фінансування закладів професійної освіти, проведення практики, організації навчання дорослого населення тощо.

Обговорено програму подальшої співпраці щодо реалізації проекту.

01.02.2017


Про нас

Колківське ВПУ - один з найстаріших професійно-технічних навчальних закладів, з яким пов'язана історія становлення і розвитку професійно-технічної освіти Волині. Воно було відкрите 13 лютого 1963 року. Біля витоків училища стояли педагоги-ентузіасти М. М. Сагайдак (перший директор), С.О. Гонтар, М.П. Жаб'юк, П.Я. Гудик, В.А. Григораш, В.М. Гапончук , Р.О. Рудь, Г.П. Шаповал, Я. І. Дудинський.

Більше»

Контакти

Колківське вище професійне училище
Волинська область, Маневицький район, смт. Колки
вул. Грушевського 43

Тел/факс (03376) 3-26-92

e-mail vpukolky@gmail.com